بستن

09126123661 info@arvinlaser.com

درباره ما

دستگاه های برش و لیزر

این نوع دستگاه های برش و حکاکی لیزر، دستگاه های لیزری برش و حکاکی با اندازه و قیمت متوسطی هستند که از آن ها می توان برای برش و حکاکی طیف وسیعی از مواد غیرفلزی استفاده نمود. دستگاه های سری S قابلیت های خوبی دارند و سرعت و توانشان نیز در حد متوسط به بالاست. این دستگاه های لیزر مناسب کسانی است که می خواهند با خرید یک دستگاه لیزری خوب، طیف وسیعی از خدمات برش و حکاکی را به مشریانشان ارائه کنند.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر برای برش

کمترین به هم ریختگی فرم قطعات بر اثر حرارت

برش قطعات با هندسه پیچیده – برش عرض های باریک

تولید انبوه قطعات با دقت بالا توسط سیستم های لیزری ما

کاهش ضایعات مواد توسط دستگاه برش لیزر که این موضوع باعث می شود هزینه کمتری را متقبل شده و امکان برش انواع قطعات مانند قطعات کوچک و ظریف انواع فلزات و پلاستیک و حتی لوله و قطعات سه بعدی دیگر را داشته باشید.

آروین لیزر

آروین لیزر به دنبال ارائه ماشین آلات لیزری با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف  نهایی است. با توجه به  فراوان برای استفاده دستگاههای لیزری، ما در تلاشیم تا با استفاده از عرضه  جهانی با کیفیت و با لا بردن یی سیستم عرضه خود ماشین آلات با یفیت را با قیمت مناسب به دست مصرف  برسانیم. در این راستا آروین لیزر نمایندگی محصولات شفنگ (Senfeng) را اخذ نموده  یی از با سابقه ترین و بزرگترین تولید  دستگاههای لیزری در سطح بین المللی می باشد.

آروین لیزر

نمایندگی دستگاه حکاکی و برش شفنگ به دنبال ارائه ماشین آلات لیزری با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی است. با توجه به مشکلات فراوان برای استفاده کننده گان دستگاههای لیزری، ما در تلاشیم تا با استفاده از عرضه کنندگان جهانی با کیفیت و بالا بردن کارایی سیستم عرضه خود ماشین آلات با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسانیم.

در این راستا آروین لیزر نمایندگی محصولات شفنگ (Senfeng) را اخذ نموده که یکی از با سابقه ترین و بزرگترین تولید کنندگان دستگاههای لیزری در سطح بین المللی می باشد.شما میتوانید با جستجوی “دستگاه برش لیزری” در گوگل  سایت آروین لیزر را بازدید کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین برای دیدن ویدیوهای آموزشی کار با دستگاه میتوانید به شبکه اجتماعی آروین لیزر در آپارات ، لینکدین و فیسبوک مراجعه نمایید.

آروین لیزر

لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم شفنگ

لیزر حکاکی برش

دستگاه لیزر حکاکی و برش دستگاه برش لیزری دستگاه برش لیزر برش غیر فلزات برش چرم برش پارچه برش پلکسی گلاس دستگاه لیزر حکاکی و برش برش ام دی اف برش لیزری سریع حکاکی گالوو قطعات دستگاه لیزر تیوب لیزر دستگاه لیزر حکاکی و برش پاور لیزر لنز لیزر آینه دستگاه لیزر لیزر فلز بر قطعات دستگاه لیزر لیزر گالوو لیزر مارکینگ لیزر با کیفیت لیزر ارزان دستگاه لیزر حکاکی و برش دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم شفنگ آروین لیزر لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی برش لیزری دستگاه حکاکی و برش لیزری لیزر چرم شفنگ آروین لیزر دستگاه لیزر حکاکی و برش لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم شفنگ آروین لیزر دستگاه حکاکی و برش لیزری لیزر برش برش لیزری دستگاه لیزر حکاکی و برش دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم دستگاه لیزر حکاکی و برش شفنگ آروین لیزر لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم شفنگ آروین لیزر لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی برش لیزری لیزر چرم شفنگ آروین لیزر لیزر برش برش لیزری دستگاه حکاکی و برش لیزری